KONST / Litografier / Färglitografi 16592010
nr 1659 2010
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Signerad, numrerad 116/330, daterad -92. Färglitografi, bildmått: 15x28 cm, yttermått inklusive ram: 28x37 cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 november 2024
kl 20:53:56
7/11 14:22:43
18 nov
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni